يو پي اس ايران يو پي اس ايران .

يو پي اس ايران

قالب وردپرس

فالب وردپرس

 

ليمون تم اولين و حرفه اي ترين كمپاني طراحي و توليد قالب وردپرس به صورت كاملا اختصاصي و فارسي در ايران ميباشد.

طي سالها تجربه در زمينه طراحي سايت هاي مختلف و مشاهده هزاران گرافيك وب سايت هاي مختلف ايراني و تست و تجربه كاري با،  بيش از 100 قالب وردپرس خارجي و برتر دنيا و مواجهه و درگيري با مشكلات مختلف قالب هاي خارجي وردپرس كه اكثر طراحان سايت و وردپرس كاران با آنها دست و پنجه نرم كردند و اكثرا با مشتريان خود به مشكل ميخورند همچون پيچيدگي ها قالب هاي خارجي وردپرس ، مشكلات در حين بروز رساني پوسته وردپرس، باگ هاي امنيتي فراوان كه اكثر كاربراني كه با قالب هاي نال وردپرس كارميكنند مواجه هستند ، عدم دريافت پشتيباني خوب به دليل عدم دسترسي به شركت طراح قالب و از همه مهمتر انگليسي بودن قالب مشكلات فراواني را براي وردپرس كاران و طراحان سايت با وردپرس ايجاد كرده بود، به همين خاطر گروه ليمون تم بر آن شدند با تشكيل يك مجموعه تخصصي طراحان گرافيك و برنامه نويس وردپرس در زير مجموعه شركت ليمون تم و با نام تجاري ليمون تم اقدام به طراحي قالب وردپرس ايراني بر مبناي سلايق ايراني ، خواسته ها و نياز ها ايراني نمايند.
قالب وردپرسليمون تم اين اطمينان را به كاربران ايراني و فارسي زبان در خريد قالب وردپرس ميدهد كه ميتوانند بدون نگراني و دغدغه قالب هاي ترجمه شده خارجي از پوسته وردپرس طراحي شده توسط متخصصين ايراني ليمون تم استفاده نمايند. ليمون تم با طراحي قالب وردپرس در موضوعات : قالب خبري وردپرس ، قالب شخصي وردپرس ، قالب شركتي وردپرس ، قالب خلاقانه وردپرس توانسته اعتماد كاربران و متخصصين طراحي سايت را جلب نمايند به طوري كه هم اكنون بيش از ۱۲۰۰ مشتري و متخصص طراح وب از پوسته وردپرس ايراني شركت ليمون تم استفاده مي نمايند. خريد قالب وردپرس از شركت ليمون تم بسيار راحت و سريع بوده و با پرداخت آنلاين مبلغ امكان دانلود قالب براي كاربر محيا خواهد شد. قالب شخصي وردپرس و قالب خبري وردپرس از موضوعاتي است كه ليمون تم به صورت تخصصي فعاليت داشته و موفق ترين قالب وردپرس را در اين زمينه به خريداران پوسته وردپرس ارائه نموده. سه اصل ، مديريت آسان قالب وردپرس ، عدم پيچيدگي قالب وردپرس و اصالت قالب ايراني وردپرس مهمترين اصول اوليه بوده اند كه از روز اول ليمون تم در طراحي قالب وردپرس در نظر گرفته و رعايت نموده. 

قالب وردپرس
خلاقيت را اساس كاري طراحي پوسته و قالب وردپرس در ليمون تم كرديم ، سعي كرديم با مطالعه و بررسي كامل موفقيت قالب هاي خارجي وردپرس را با بومي سازي و تلاش بيش از اندازه واحد فني كه شايد بيش از 100 ها بار قالب طراحي شده را تست و ديباگ مينمايند و ماهها زمان و يك تيم 10 نفره در توليد و خلق قالب وردپرس زمان صرف مينمايند تا همكاران و مشتريانمان كه اغلب از شركتهاي متخصص و طراحان سايت ميباشند از محصول خريداري شده راضي باشند و بتوانند مشتريان خود را نيز كاملا راضي كنند.

 

 

قالب وردپرس 

 


برچسب: قالب وردپرس، قالب، وردپرس،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ دى ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۴۵:۳۰ توسط:يو پي اس موضوع:

يو پي اس آستريد

يو پي اس آستريد

يو پي اس آستريد

چهار شركت پيشگام ايتاليايي، كمپاني  يو پي اس آستريد را در سال 1996 راه اندازي نمودند.

 

چهار شركت پيشگام ايتاليايي، كمپاني  يو پي اس آستريد را در سال 1996 راه اندازي نمودند.

 يو پي اس آستريد  در سايه مهارت  و تخصص كارمندانش، منابع تغذيه بي‌وقفه از ۱۰ تا ۸۰۰kVA  را با رعايت كليه موازين استانداردها توليد مي كند.

اين شركت بهترين راهكارها را با محدوده وسيعي از قطع كننده‌ها، شارژرهاي باتري، مبدل ها،  يو پي اس هاي صنعتي و تبديل كننده‌هاي فركانس به شركت هاي قدرتمند مهندسي در دنيا ارايه مي‌دهد.

دانش به روز تكنسين ها و كارمندان، تحقيق در فناوري هاي جديد محصولات تازه به شركت اين امكان را داده است تا به استانداردهاي بالاي كيفيت به موفقيت هاي مهم در سراسر جهان دست يابد.

با موفقيت روز افزون آستريد در ايتاليا، مديران شركت تصميم گرفتند فعاليت خود را به فراتر از مرزها بگسترانند.

در كل شركت  يو پي اس آستريد از سه بخش عمده : 1- منابع تغذيه بي‌وقفه، 2 - مهندسي، 3- انرژي‌هاي تجديد شونده تشكيل يافته است.

 يو پي اس آستريد، با آگاهي از اهميت انرژي چه براي توليد كنندگان و چه مصرف كنندگان ، هميشه راهبردهاي نويني در عرصه منابع تغذيه بي‌ وقفه ايجاد كرده و محصولات  يو پي اس را سازماندهي نموده است.

از جمله ويژگي‌هاي  يو پي اسيو پي اس آستريد مي توان اين موارد را نام برد: 
بازدهي بالا،جذب سينوسي،سايز متراكم، درجه اطمينان بالا، كنترل از راه دور فعاليت ها، حالت ديزلي قابل تنظيم، حالت آرام (walk-in) ، مديريت سازگار با شبكه، ديناميك همسو، فناوري آنلاين ديناميكي/ حالت ECO، قابليت چند زبانگي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ دى ۱۳۹۵ساعت: ۱۲:۱۳:۱۲ توسط:يو پي اس موضوع: